Mikrodermabrazja – kiedy ja stosować?

Medycyna estetyczna potrafi obecnie zdziałać prawdziwe cuda – już jeden, profesjonalnie wykonany zabieg potrafi znacząco poprawić stan skóry, a co dopiero, gdy zabiegów jest kilka (właśnie taką opcja jest zalecana). Wśród dostępnych usług dużą popularnością cieszy się mikrodermabrazja, na którą decydują się przede wszystkim panie, ale przychodzi na nią również coraz więcej panów!

Na czym to polega?

Mikrodermabrazja polega na mechanicznym, kontrolowanym ścieraniu naskórka, dzięki czemu na wierzchu pojawia się warstwa głębsza, zdrowsza, w lepszym stanie. Dzięki wykonaniu całej serii zabiegów można między innymi znacząco spłycić zmarszczki, wyrównać koloryt skóry, likwidując przebarwienia, zmniejszyć widoczność blizn i wizualnie odmłodzić skórę, czyniąc ją promienną!

Studio urody Laser Skin Care dysponuje szeroką ofertą usług z zakresu kosmetologii i medycyny kosmetycznej. Można między innymi zapisać się na zabieg mikrodermabrazji. To zabieg bezpieczny i skuteczny – tym bardziej, gdy wykonują go fachowcy, korzystający z nowoczesnego sprzętu.10

 

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *