Czym jest test Sanco?

Dzieci to nasze oczka w głowie, o które troszczymy się od pierwszych dni ich życia. Wielu rodziców martwi się jednak o ich zdrowie nawet, gdy nie ma ich jeszcze na świecie. Z tego powodu, już na wczesnym etapie ciąży, kobiety przechodzą najróżniejsze badania, dzięki którym możliwe jest monitorowanie rozwoju płodu.

Jednym z bardzo ważnych badań tego typu są badania prenatalne, przy pomocy których możliwe jest wykluczenie lub potwierdzenie wad genetycznych. Jego wykonanie jest bardzo proste, gdyż polega na pobraniu niewielkiej próbki krwi od kobiety, mogą się na nie zdecydować ciężarne w każdym wieku, po 10 tygodniu ciąży.

Decydując się na takie badanie, musimy mieć jednak gwarancję tego, iż jego wynik będzie wiarygodny. Dlatego też, warto wybierać badanie genetyczne Nifty, które jest sprawdzone oraz zalecane przez większość specjalistów. Niestety, istnieją firmy oferujące badania zupełnie nieprzetestowane, takie jak Sanco. Powinniśmy je omijać szerokim łukiem i decydować się tylko na sprawdzone badania.

Gdzie wykonać Nifty?

Zapraszamy na stronę testnifty.eu – posiada bazę placówek  z całej Polski, w których można wykonać test Nifty Pro.

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *