Alphavet – dla zdrowia zwierząt

Zwierzęta – jak wszystkie stworzenia – mogą nagle zachorować. Obowiązkiem właścicieli jest w takiej sytuacji pomoc pupilom przy użyciu wszystkich dostępnych środków. Najrozsądniej jest zgłosić się do specjalisty weterynarza, który szybko oceni co dolega zwierzęciu i będzie w stanie zaradzić problemowi.

Warto skorzystać z oferty Alphavet – Centrum Małych Zwierząt. To gabinet weterynaryjny w Krakowie, składający się z kompetentnych lekarzy weterynarii, którzy przeprowadzają stosowne badania, zajmują się profilaktyką, jak również prowadzą konsultacje z zakresu takiego jak ginekologia, ortopedia, onkologia, dermatologia czy stomatologia – zresztą, wszystkich istotnych.

Alphavet zajmuje się weterynarią, jednak w centrum mieści się także salon piękności (Alphagroomer) oraz sklep z karmami, lekami i suplementami diety (Alphashop). Udając się więc do centrum można zadbać nie tylko o zdrowie, ale i odpowiedni wygląd pupila. Większość zwierząt uwielbia takie zabiegi upiększające i wychodzi z nich zrelaksowana oraz szczęśliwa.

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *